"Pani Kasia to profesjonalistka w swoim zawodzie i bardzo sympatyczna osoba. Zapewniony jest z Nią stały kontakt, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Jadłospis według preferencji smakowych-widać, że to jej pasja. Nie sądziłem, że da radę całą naszą rodzinę opanować - szczególnie naszego starszego syna. Dzięki Pani Kasi wracamy do zdrowia i prawidłowej wagi. Dieta urozmaicona, bez katowania się i odmawiania sobie konkretnych składników, bardzo smacznie. Polecam!"

 

 

"Pani Kasia jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.Dietę ustala biorąc pod uwagę preferencje smakowe, ulubione potrawy, ale też tryb życia.Jem co lubię, tylko zdrowiej i chudnę! Czego chcieć więcej?Ale dostajemy więcej, znacznie więcej: świetny kontakt, opiekę, wsparcie.Pani Kasia zmienia nie tylko moje życie, ale również całej mojej rodziny, ponieważ wszyscy chętnie jedzą zdrowsze wersje naszych ulubionych dań i poznają nowe smaki ☺️Polecam każdemu! 😊"

 

 

"Katarzyna Pękala - profesjonalny dietetyk, widać, że to jej pasja, zawsze służy pomocą. Nie sądziłam, że w ogole uda mi się schudnąć, jednak dzięki Pani Kasi zrzuciłam aż 13kg i to przy siedzącym trybie życia ze względu na prace. Rowniez na skutek zmniejszenia się wagi zniknęły problemy z nadciśnieniem. Dieta urozmaicona, bez katowania się i odmawiania sobie konkretnych składników, bardzo smacznie. Polecam!" 

Sobota z Dietetykiem w łódzkim M1

"Myślę, że najlepszą rekomendacją jest to, że mój lekarz rodzinny poleca wszystkim moją Panią dietetyk, jest pod takim wrażeniem zmian i moich wyników kontrolnych, które przed były naprawdę bardzo słabe...Polecam!"

"Czuję się świetnie a przede wszystkim dużo szczuplej!"

 

"Nigdy nie wierzyłam w dietetykę, myśląc, że jest przereklamowana, ale z Panią Kasią już wiem, jak bardzo się myliłam. Jemy to co lubimy, czujemy się świetnie, a przede wszystkim z tygodnia na tydzień ważymy coraz mniej! Nawet pani doktor była zdziwiona tak dobrymi wynikami męża i również uwierzyła w "dietę!"

"Kompetentna pani dietetyk, sympatyczna i pomocna. Polecam! :)"

 

"Jestem bardzo zadowolona... wszystko jest bardzo smaczne! Często gotuję sobie to, co całej rodzinie. Najważniejsza informacja - moja waga wskazuje już dużo mniej i nie mam ochoty jeść nic innego poza tym, co mam w planie żywieniowym!"

"Profesjonalna, bardzo sympatyczna, zna się na rzeczy. Zapewniony stały kontakt i zawsze służy dobrą radą! Jadłospis według preferencji smakowych, bardzo smaczne dania"

Pochodzą z wizytówki Google, Facebooka oraz korespondencji :)
"Korzystam z usług w zakresie dietetyki i zdrowego odżywiania u Pani Kasi już od 7 tygodni. W tym czasie udało mi się zrzucić 7 kg. Mam ustaloną dietę 1650 kcl. Mam 32 lata, jestem mamą i mam rozwalone kolana, więc tutaj muszę w większej mierze polegać na diecie. Pani Kasia nic nie narzuca,słucha,pyta i wyciąga wnioski. Mam dietę ułożoną pod moje predyspozycje, jak i smaki.Jak coś mi nie podejdzie trafia na czarną listę i nie jestem katowana np.kasza gryczana której nie znoszę. Lubię słodkości i mam codziennie słodkie posiłki lub przekąski. Jak mam jakąś wpadkę to nie dostaje po głowie bo śmiałam zjeść loda w weekend czy wypić drinka - Pani Kasia wysłucha porozmawia i zmotywuje w dążeniu do celu.Jest stały kontakt nawet codzienny. Bardzo interesuje się swoimi pacjentami nie zostawia nas samych sobie.Cena też jest całkiem dobra,można sobie przy dalszej współpracy wykupić pakiety co wychodzi jeszcze taniej.Polecam wszystkim panią dietetyk, ponieważ zna się na rzeczy ma wiedzę a przede wszystkim podejście do pacjenta i uczy cierpliwości."

 

 

"Pani Kasia to dietetyk nie tylko z ogromną wiedzą ale i ogromnym zaangażowaniem. Ona jako jedyna we mnie na prawdę uwierzyła nawet bardziej niż ja sama. Mogę śmiało powiedzieć, że podjęła się walki nie tylko o moje zdrowie ale życie.Jedyne co wcześniej słyszałam to zostało Pani najdalej 3 lata życia a jedynym ratunkiem jest operacja bariatryczna której ja potwornie się bałam dlatego ostatecznie jej nie zrobiłam.Pani Kasia pokazała mi że dieta to nie kara. Można jeść to co się lubi i chudnąć.W planie żywieniowych uwzględnia nasze upodobania kulinarne.Bierze też pod uwagę schorzenia. No i coś co mnie bardzo zaskoczyło i też dało wiarę. Pokazała mi że nawet osoba która, ostatnio musiała usiąść na wózek inwalidzki (z racji wagi i wrodzonej choroby układu ruchu nie byłam już w stanie chodzić) też może chudnąć. A zawsze słyszałam jak się Pani nie rusza to nie ma szans.Na każdej wizycie widzę ogromną i szczerą radość Pani Kasi. Bo mimo, że to jej praca to widzi we mnie człowieka a nie kolejnego anonimowego pacjenta.A teraz się pochwalę, aby uwiarygodnić to co napisałam powyżej.Początek diety 3.08.20 waga 150,4 dziś po wizycie czyli 21.10.20 waga 135,9.Na koniec żeby nie było tak słodko. Pani Kasia to wspaniały człowiek i detetyk ale nie cudotwórca więc my też musimy dać z siebie wszystko i walczyć. Czasem bywa bardzo trudno ale z Panią Kasią wszystko jest możliwe 😊"

 

 

 

"Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona ze trafiłam na Panią Kasie , cudowna kobieta z wielkim sercem . Miałam nadwagę i to był dla mnie trudny temat , podczas wizyt była zawsze wyedukowana a w rezultacie świetnie schudłam po 2 miesiącach 14 kg i minął już rok a ja nic absolutnie nic nie przytyłam . Pani Kasia była zawsze jak potrzebowałam rady i wsparcia . Do tej pory wydałam mnóstwo kasy u innych dietetyków bez rezultatu a tu cena rewelacyjna , rezultaty wspaniałe i polecam ją wszystkim"