Powrót

16 sierpnia 2020

PięknieJEMY z Dietetyk i psychodietetyk Katarzyną Pękala.

 

czyli grupa wsparcia dla osób odchudzających się

 

 

Odchudzanie, to bardzo złożony proces. Nie wystarcza jedynie jeść mniej i liczyć kalorie zwłaszcza, jeśli zależy nam na długotrwałych efektach. Wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności, chęci do zmiany, motywacji i wsparcia na każdym etapie.

 

Dlatego stworzyłam tę grupę wsparcia, aby cały proces przeprowadzić od A do Z, poradzić sobie z ewentualnymi trudnościami po drodze i doprowadzić do pięknych efektów wszystkich uczestników.

 

Jak to będzie wyglądało?

 

Zaczynamy od indywidualnej konsultacji, podczas której przeprowadzę cały wywiad zdrowotno-żywieniowy, ustalimy nasz cel i drogę do jego osiągnięcia.
Na podstawie wywiadu skomponuję indywidualny plan żywieniowy z prostymi, dostosowanymi pod Ciebie przepisami, na siedem dni (do powtórzenia przez miesiąc).

Raz w tygodniu, najprawdopodobniej w środy ok. godziny 18:00-18:30 będziemy spotykać się na 1,5-godzinnych spotkaniach, być może odrobinę dłuższych. Na każdym z nich przedyskutujemy ostatni tydzień, porozmawiamy o ewentualnych trudnościach, skontrolujemy postępy (możemy to także zrobić zupełnie indywidualnie, po zajęciach) oraz omówimy jeden konkretny temat, ponieważ w drodze do nauczenia się nowych, ale stałych nawyków, stawiamy na edukację. Nasza grupa będzie miała charakter częściowo warsztatowy.

Planowany czas trwania spotkań to 3 miesiące, z możliwością przedłużenia.

 

Raz w miesiącu spotykamy się indywidualnie i na podstawie ewentualnych uwag, komponujemy nowy plan żywieniowy na kolejny miesiąc.

Wszyscy uczestnicy będą mieli dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie będą mogli zadawać pytania pomiędzy spotkaniami, dzielić się uwagami, wzajemnie motywować czy po prostu dzielić się zdjęciami swoich posiłków.

Kiedy zaczynamy?

 

Planuję rozpocząć spotkania w połowie września/na początku października.


Gdzie będziemy się spotykać?

W Łodzi, przy ul. Wodnej 23.

 

 

Ile to będzie kosztowało?

 

Indywidualna konsultacja - w cenie 100 zł, a tygodniowy plan żywieniowy w promocji - 80 zł. Każde spotkanie to tylko 50 zł. Łącznie 380 zł miesięcznie, przy czym przy płatności z góry - cały miesiąc, z indywidualną konsultacją oraz planem żywieniowym i czterema spotkaniami to tylko 300zł.

 

Co w przypadku, gdy nie będę mogła/mógł być na którymś spotkaniu, a opłacę z góry cały miesiąc?

 

O nic się nie martw, wówczas na następny miesiąc będziesz mieć zniżkę w wysokości 40 zł.

 

 

Jak liczne będą grupy?

 

Aby pracowało się nam jak najwygodniej i w obecnej sytuacji - jak najbezpieczniej, przewiduję grupy ok. 3-5 -osobowe. Jeśli będzie więcej osób chętnych - będzie kilka grup.
 

Jak i do kiedy można się zapisać?


Zapisy telefoniczne/mailowe lub przez Facebook najlepiej do końca sierpnia, ale będzie to możliwe do połowy września.

 

 

 

Grupa wsparcia